1 / 3
Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servi
По Договор
01.02.2023 08:52

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата резервна опрема за нив
Агро-Сервис 2000 е овластен дистрибутер и сервисер на Словенската фирма Агромеханика-Крањ Располага со резервни делови и сервис за опрема од други производители

На лагер преку 80 Секакви атомизери и прскалки На Агромеханика КРАЊ со 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
https://www.facebook.com/agromehanika.kranj

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Agro Servis 2000
Потврден огласувач
043 371 015 mob 075 416 455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам