1 / 8
SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT 100M2!!!
1 €
27.11.2020 21:04

Прилеп / Прилеп

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT POGODEN ZA SEKAKVA NAMENA VO CENTAR NAKRSI STARO SOBRANIE. NA PARKINGO KOMPLETNO RENOVIRAN .

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076657907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам