1 / 3
ВОЛВО 846
6.500 €
Цената е фиксна
02.11.2022 08:29

Кавадарци / Кавадарци

Се продава Волво 846 утоварна во работна состојба.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од: Претпријатие

Sandra-M
Потврден огласувач
+389 75218717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам