1 / 1
Се продава 2 плаца
1 €
Денес 09:40

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продават 2 плаца во населба добрашане локација : пред кланица спроти бензиска пумпа детоил ,цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
070211025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам