1 / 2
Hala,obiekt,deloven prostor
По Договор
22.03.2023 13:48

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

150 m²

Obiektot Se prodava ili izdava za poveke informacii na tel 078233702

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

DeMak
Потврден огласувач
078233702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам