1 / 5
Куќа од 225 м2 Со Дворно Место Од 580 м2
50.000 €
Цената не е фиксна
16.07.2020 14:42

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

225 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

580 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

/

Се Продава Куќа Од 225 м2
Подрум 25 м2
Приземје 100 м2
Високо Поткровје 100 м2

Помошна Просторија Лоцирана До Куќата 14 м2

Дворно Место 580 м2

Куќата Се Наоѓа Позади Турска Пекара На 200м Од Лимени Гаражи

Куќата Е Со Комплетна Документација, Имотен Лист, Струја, Вода, Канализација

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078317415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам