1 / 2
Се продава плац позади телевизија Здравкин
16 €
04.12.2022 18:08

Велес / Велес

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста "Ункин пат" позади телевизија Здравкин до пругата Велес - Битола.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
070377071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам