1 / 5
DELOVEN PROSTOR ZA KAMION
1.000 €
28.03.2021 10:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

16 m²

PRODAVAM - MENUVAM DELOVEN PROSTOR(16m 2) ZA KAMION, VLEKAC, PRIKOLICA...
Lokacija: BIZNIS CENTAR - Prilep, odlicna lokacija so pogled na plostad.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава / Можна е замена од:

Aco
Потврден огласувач
071/262-540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам