1 / 8
Куќа со 2 стана на идеална локација за живеење
340.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:44

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

290 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

422 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2006

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Куќата е во Хром,Скопје на иделна мирна локација, на 100м од Вардар, со убав поглед на Водно и на 6 км од центар на Скопје.
Куќа со 2 стана, одвоени влезови, 2007 градба. Комплет документација со сите елаборати и за земја и за куќа.
1 стан 60м2, со кујна, дневна, спална и купатило.
2 стан, 170м2 со кујна, 3 спални, 2 дневни, кујна, гостинско ВЦ и 2 купатила.
Во близина има основно школо.
Има 2 места за паркирање внатре, од кое едното е со настрешница.
Подрумот е 60м2.
Куќата е со стиропор 8цм, 20кгр, ѕидана на 25 цигла и внатре гипс картон.
Има подно електрично греење.
Има камин печка на дрва.
3 инвертори.
Соларно со централен бојлер.
Статички е димензионирана за уште еден спрат.

Контакт:
075 446 305

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran972
Потврден огласувач
075446305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам