1 / 12
Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2022 16:09

Илинден / Скопје

-Vnatresna povrsina 600m2
-Ograden plac-parking 1500m2
-Vnatresna el.instalacija
-sistem za greenje/ladenje
-10 toaleti
Pogoden za sekakva namena(Kazino, Restoran,Magacin,Stolarija, pogon,trgovija,uslugi,prerabotka...) so moznost za dogovor
kontakt 077 989 606
Sloboden od 01.10
.2022

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077989606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам