1 / 6
MOTOROLA radiostanica CM340 // MOTOROLA RADIOSTANICI
По Договор
Денес 08:55

Скопје Центар / Скопје

Prodavam Motorola CM340 radiostanica komplet so antena , kabli, montaza i programiranje.

Garancija: 1 Godina
Obezbeden Servis i rezervni delovi.
Tel: 070 / 383 - 169

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

MOTOROLA
Потврден огласувач
070383169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам