Logo

RAM MEMORIJA PQI DDR1 400 MHz 256MB

Број на оглас: 1917265 | Објавен на: 27.09.2018, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ram memorija PQI DDR1 na 400MHz od 256MB. Mob 075/267-200

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач