1 / 2
Куќа во проевце-Куманово
По Договор
01.01.2022 19:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

640 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. 607 br. 1

Се продава куќа на три спрата со изградена површина од 640 м2
од кои подрумот и приземјето се деловен простор погодни за секаков бизнис, локали дисконти и други намени до Кумановска Бања.
Куќата е на самиот влез во Проевце.
Информации на 031452007 и мобилен 070536007


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078289555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам