1 / 3
ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
90 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.11.2022 15:04

Охрид / Охрид

Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул.
"Марко Несторовски" бр.59 од 30 м2, со санитарен чвор погоден за секаква намена Информации на 078 265 086 и 070 597 120 Ванчо.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
070-597-120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам