1 / 3
plac vo naselba karpos
1 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 11:13

Куманово / Куманово

Квадратура:

950 m²

Тип на земјиште:

Останато

plac na ulica 210

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tooni
Потврден огласувач
078243975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам