1 / 3
Нови гуми 20.5-25 .
1 МКД
Цената не е фиксна
Денес 11:58

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Tubeless
20.5-25
23.5-25
26.5-25

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Barbut Komerc Mak
Потврден огласувач
071252245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам