1 / 11
kuca se prodava pod tv'HANA'
115 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.08.2022 14:54

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Nnnnnjnjj

KUCATA E SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA IMA 3 SPRATA SEKOJ SPRAT PO 120M2 SE NAOGA EDNA ULICA POD TV HANA .MOB 071 381 269 Zoran/

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
071 381 269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам