1 / 1
Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba
По Договор
18.01.2023 11:29

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

48 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot Struzanka , cenite se povolni .Stanovite se so razlicna kvadratura,dvosobni, trosobni, cetorosobni
za poveke informacii na tel:078-218-622

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ardijana
Потврден огласувач
078218622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам