1 / 4
SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO
55.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2022 13:20

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Моша Пијаде 198

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti dokumenti.kukjata ima i nova markica za gradba i ima dozvola za gradba so plateni site davacki cena po dogovor, moze i zamena za stan.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078327139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам