1 / 8
SE PRODAVA KUKA NA SAMO 700 M OD CARINSKA ZONA DETOIL
35.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2020 15:27

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

850 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Belo brdo

Se proda va kuka na Belo Brdo vo atar Gorno Kojnare na samo 700 m od carinska zona na Detoil. Na samiot lokalen pat za tabanovce od dvete strani granici so privatni posedi dokolku drugite dve so drzaven imot. Pogoden e placot za izgradba na firma ili skladista. Kukata e novogradba so masivni ploci i konstrucija, Legalizacija na objektot e vo tek.
- 2 sprata
- dvorno mesto 800 ,sa mogucnost kupovine uste 2000
- Vednas vseliva
- Cena po dogovor

Za podetalni informacii barajte na ovije brojevi 077 544 517 i

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
077544517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам