1 / 7
КУЌА НА СТРАШКО СИМОНОВ НАД З.ПАЗАР
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2021 12:53

Куманово / Куманово

Број на соби:

15

Квадратура:

159 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

251 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

STRASKO SIMONOV BR.13

ПРОДАВАМ КУЌА НА УЛИЦА СТРАШКО СИМОНОВ БР.13 НА ПЛАЦ ОД 410 м2 ОД КОИ 251 М2 Е ДВОР И КУЌАТА Е 159 М2.КУЌАТА Е НА ДВА СПРАТА СО ТРИ ПОДРУМСКИ ПРОСТОРИИ И 18 СОБИ ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ НА МОБ. 078429489

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077609750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам