1 / 3
Продава ce Земјиште
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2023 01:28

Куманово / Куманово

Тип на земјиште:

Останато

Продава ce Земјиште
ОСМАНСКИ РИД - 672 м2 - 60 ЕУР
ДУТЕВ ЧИВЛИК - 2006 м2 - 15 ЕУР
БАБИН ДОЛ - 2303 м2 - 20 ЕУР

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Alt
Boris Kidrikj
Потврден огласувач
072692276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам