KUCA NA ZIVKO CALO 16
1 €
Цената не е фиксна
18.06.2021 14:24

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Kuca na zivko calo 16 pozadi suma na parking se naodja kucata 230 kvadrata so dvor prizemje + sprat so 5 sobi 2 podruma i rabotilnica prenos moze da se izvrsi vednas info na 077657483 brojot dolu ne vazi preku cel den. cena po dogovor 070609898

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
076455257 vip 077660313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам