1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА УЛИЦА ДОНЕ БОЖИНОВ
1 €
15.08.2022 15:02

Куманово / Куманово

Квадратура:

554 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац на улица Доне Божинов со површина од 554m2.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
078366602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам