1 / 2
3 placa na ul.Leskovacka
По Договор
02.08.2022 15:19

Куманово / Куманово

Квадратура:

496 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat 3 placa na ul.Leskovacka
1) 496m2 : namena na gradba - individualno domuvanje
2) 823m2 : namena na gradba - sport i rekreacija
3) 954m2 : namena na gradba - sport i rekreacija

Cena po dogovor.
Shifra : E4146

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 070 748 608
077 790 696
071 316 332

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам