1 / 1
Куќа со двор (маркица) во Куманово-на ул.Бајрам Шабани
1 €
Цената не е фиксна
23.11.2022 17:42

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

122 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

301 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

ул.Бајрам Шабани

Се продава куќа на ул.Бајрам Шабани, со:
- 41 м2 приземје со посебен влез
- 81 м2 кат со посебен влез
- гаража (посебен објект)
- дворно место со уцртана маркица во Детален урбанистички план, за градба на нова куќа

Куќата има и втор кат на друг сопственик којшто има посебен влез од друга улица.
Куќата може да се види во неработен ден.
Цена по договор
Телефон за инфо 075 269 123

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Столе
Потврден огласувач
075269123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам