1 / 10
se prodava kuca
По Договор
24.09.2019 19:09

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

390 m²

se prodava kuca vo centar na gradot na ul bajram sabani 41 pogodna za ziveenje ili izgrdba na sekakov vid objekt kucata e na pravena od cvrsta gradba

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Bajram Sabani
Потврден огласувач
078427796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам