1 / 1
SE PRODAVA NIVA 6599 M2 VO BABIN DOL
1 €
Цената не е фиксна
30 €
Денес 10:25

Куманово / Куманово

Квадратура:

6599 m²

Тип на земјиште:

Останато

Parcelata se naogja na vlezot vo Babin Dol do samiot asfalten pat, privatizirana i so cista dokumentacija. Parcelata se prodava vo edna celina.
Za povekje informacii povelete na telefon: 077 646 651
Cena po dogovor!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Dame
Kiril i Metodi 17/1-4
Потврден огласувач
38977646651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам