1 / 12
Sobni Vrati -Polovni
40 €
Цената е фиксна
15.08.2022 13:11

Куманово / Куманово

Квадратура:

1 m²

Спрат:

5

Греење:

Нема

Se Prodavaat Polovni Vrati
so dimenzii :
Vrata : 2.m × 90 - komplet so kasa
1.Levo..., 1- Desno = 2×85
Robata e od Stranstvo - Avstrija

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Sefa
Потврден огласувач
070989085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам