plac r. kuka
9.500 €
02.02.2023 09:27

Куманово / Куманово

Квадратура:

309 m²

Тип на земјиште:

Останато

309 m2 ul 208 50 metri od glaven pat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078802171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам