1 / 10
Se iznajmuvaat sobi !
300 €
Цената е фиксна
02.07.2022 10:18

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

Se iznajmuvaat dvokrevetni sobi, vo industriskiot del na Kumanovo na ul.Industriska br.6.
Sobite se kompletno opremeni i novi.+struja?
! Samo za dolgo vreme 1-2-3-4 meseci
Kontakt telefon : 071/994-279

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам