1 / 12
Se Iznajmuva soba!
250 МКД
Цената е фиксна
10.08.2022 18:50

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Se iznajmuva soba vo industriskot del na Kumanovo na ul.Industriska br.6.
Sobata e nova i kompletno opremena.Ima sovremena banja so dzakuzi i tus kabina samo za dolgo vreme slobodni mesta 12 kreveti (5) sobi € 071994279

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам