Kojnare Osmanski Rid
5 €
Цената е фиксна
01.10.2022 08:32

Куманово / Куманово

Квадратура:

15000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva 15.000 m2. Moze i odelno edno parce 8.200 m2 drugo 6.800 m2. Se naodja izmedju zemjodelsko uciliste i klanica Crn Bik. Zemja e na edno mesto iscelno, ima put od tri strani.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
071208498/////
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам