1 / 9
Нова луксузна куќа
По Договор
29.05.2020 18:22

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

950 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Gjuro pucar stari

Се продава луксузна куќа од 300м2 со дворна површина од 700м.
Локација:Перо Чичо ( Банево трло ) ул.Ѓуро Пуцар стари .
Опис: куќата има подрум ,приземје ,прв кат и поткровје , со сите потребни документи, со соларно и парно на дрва . сопствен бунар, шестокоморни ПВЦ врати и прозори,
повеќе информации на тел 078 248 959 бадајте ме на вибер

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078248959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам