1 / 6
Peugeot 307 sw 2.0 16V avtomatik na delovi
10 €
Цената не е фиксна
07.04.2022 23:11

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2017

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Peugeot 307 2.0 16 avtomatik na delovi prakame po kargo

Mob 076 569 422 vip

Mob 076 569 422 vip

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi

10 €

Chrysler voyager 3.3l na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам