PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2
30 €
23.09.2022 07:47

Куманово / Куманово

Квадратура:

1260 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2 POSLE KLANICATA VO DOBROSANE NA GLAVEN PAT UREDNA DOKUMENTACIJA I DELIV NA POMALI PARCELI 071 287261

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

velimir
Потврден огласувач
071287261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам