Se prodava kuca nad spomen kosturnica
1 €
16.09.2020 19:57

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

209 m²

So povrsina od 270 kvadrata.
Legalizirana so imoten list.

So moznost za uste edna lepenka so ista povrsina.

Kontakt telefon:
Goran - 075 476 424Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Anica
Потврден огласувач
075254414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам