1 / 7
REPARIRANJE NA SPONI
1 МКД
29.05.2023 08:18

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Repariranje na sponi za site vidovi na teski tovarni vozila kako i gradezni masini i industriski masini po prifatlivi ceni, odlicen kvalitet i vo najkratok mozen rok

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Се продава од: Претпријатие

GUMETAL
Потврден огласувач
070702456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам