1 / 11
Куќа во населба Карпош (Рајкова куќа)
1 €
Цената не е фиксна
23.01.2023 12:06

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Се продава куќа во населба Карпош (Рајкова куќа) во Куманово. Куќата е на три спрата со 2 веднаш вселиви салони.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
076943311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам