1 / 4
KUCA VO RAJKOVA KUCA DO VOJNIOT MAGACIN
1 €
31.01.2023 20:26

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

270 m²

ZA POVECE INFORMACII NA OVOJ BROJ 075275467 MILANKA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
077889050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам