prodavam plac od 3300kv
30 €
Цената не е фиксна
01.10.2022 19:54

Куманово / Куманово

Квадратура:

3300 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA PLAC NA SVETINIKOLSKI PAT POZADI SALON NA Delux, sproti MNM Salon. Nivata se prodava cela, ima markica za gradba. Za podetalni informacii dostapni na Telefon 070 258 024-Tome

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
070258024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам