1 / 2
Izdavam-Prodavam hotel P+5 vo Makedonska Kamenica1300m2
300 €
24.11.2022 12:29

Аеродром / Скопје

Prodavam hotel vo Makedonska Kamenica P+5 od 1.300m2 cist imoten list Cena: 300eur/m2.Tel 075/205-105

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075205105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам