1 / 3
Se izdava prostorija za magacin ili rabotilnica i dr.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.11.2022 11:42

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

250 m²

Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje, Kumanovo

Moze da se upotrebuva za:
- Magacin
- Rabotilnica
- Fabrika ili bilo koja druga namena.
Visina: 3 metri
•Ima golema vrata sto se otvara nagore.
•Ima trofazna i monofazna struja.
Ima i kancelarija (po potreba)

•Pred delvoen prostor ima i PLAC so 650m2 sto se moze da se koristi za parking plac ili za druga namena.

Javete se:
078-236-145 ako sum nedostapen javete mi preku viber ili whatsapp.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Avdil
Потврден огласувач
078236145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам