Deloven prostor 90m2 Деловен простор
3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2020 17:54

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

100 m²

Моментално во изградба , спрат од куќа , приземје , на Егејска 86 ( главна улица )
старата адреса е егејска 96А ( пред да се направат промените)

Доколку сте заинтересирани за деловен простор контактирајте ме , просторот е во изградба , доколку имате посебни потреби за вашиот бизнис може да се направат според ваши посакувани сдандарди .

просторот е прилагодлив за :
-Магацин
-услужни дејности
-производна индустрија чии машини не прпизведуваат голема бучавост .

Непосредно на соседниот имот има продавница за услужа дејност , на 10 метри наспорти обиектот се наоѓа шопинг центарот Кремона . На 40 метри се наоѓа хотелот КРИСТАЛ ПАЛАС .
Фреквенцијата на луѓе и препознатливоста на локацијата веќе има локална популарност .

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Robert
Потврден огласувач
+38978588844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам