1 / 5
Placevi - ul. Gorce Petrov
30 €
Цената не е фиксна
09.04.2022 08:14

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat 4 placa vo ulica Gorce Petrov (mesto Banevi trla). Eden sopstvenik.
Parceli: 11904/23 (527 m2), 11904/24 (529m2), 11904/30 (513m2) i 11904/31 (415m2).
kontakt: majche990@yahoo.com; Viber: +38166312821

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
0038166312821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам