1 / 9
продавам куќа
1 €
20.05.2022 11:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

158 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

460 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

novo lagovo

се продава ново изградена куќа со целосна документација ,во населба ново лагово ,накрши црквата телефон за контакт 078 880 390

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vojce
trajko nikoloski br 56
Потврден огласувач
075518474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам