1 / 1
NOVO - STRUGA JUZNI
По Договор
13.12.2022 22:44

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Struga

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo gradba . Razlicni kvadraturi. Za poveke informacii na tel.078218622.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ardijana
Потврден огласувач
078218622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам