1 / 12
УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ
1 €
Цената не е фиксна
Денес 20:56

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1187 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2.
кп.19793/3
Локација:МЗ ПЕРО ЧИЧО- лок.Гладно Поле
Ул.Ѓорче Петров бр.20(КУМАНОВО)
Позади кафана ВАЛТЕР САРАЕВСКИ КЕБАП(НАД БАЈДЕВСКИ КЛАНИЦА)
Има струја,канал,вода и МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА.

ПЛАЦЕВИТЕ СЕ ДЕЛАТ.
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА!!!.

број за контактирање
Viber
075 882 061


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075882061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам