1 / 7
Plac vo atar na s.Dobrasane
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 09:07

Куманово / Куманово

Квадратура:

2366 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo atar na s.Dobrasane na pat za Suplji Kamen vednas do asfaltniot pat po dolzina. Pogoden za industriski objekti, vednas do trafostanica za napojuvanje. Povrsina 2366m2
Kontakt telefon 077974411 i 077648942
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Solunska br.7
Потврден огласувач
072933104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам