1 / 12
PRODAVA SE KUCA !!!!
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.08.2022 11:22

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1977

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Jane Sandanski 43

Prodaje se kuca u centru Kumanova preko puta gradske bolnice. Kuca se sastoji iz dve stambene jednice od po 90 kvm. ukupno 180 kvm, za zivljenje. Sa dvoristom povrsina je 250 kvm. Sagradjena je od punog materijala. Vredi pogldati. Mozete se i javiti na viber u Srbiji +38165 5588788i li skype: deki-mostarac1.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan
Jane Sandanski 43
Потврден огласувач
+381 65 5588788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам